Zengin ve Yoksul Yeni Bölüm,Zengin ve Yoksul Dizisi Son Bölüm İnternetten Nasıl İzlenir?

Zengin ve Yoksul Yeni Bölüm,Zengin ve Yoksul Dizisi Son Bölüm İnternetten Nasıl İzlenir?

14 Nisan 2019 - 22:47

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, senaristliğini ise Hatice Meryem ile Yelda Eroğlu üstlendiği Zengin ve Yoksul dizisinin yönetmenliğini de Deniz Yorulmazer yapacak. Peki Zengin ve Yoksul dizisinin konusu ne? Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncuları kim? Dizi internetten nasıl izlenir? İşte detaylar...

ZENGİN VE YOKSUL DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul'da aynı semtte, iki farklı ev iki farklı dünya. Yokuşun dibinde geçim derdiyle boğuşan Berringiller ve kendilerine tepeden bakan zengin akrabaları Erdemliler…

Aysel doğduğundan beri zengin akrabaları Erdemlilerin gölgesinde büyümüştür. Artık çocuk değildir ve ailecek uğradıkları hor görülme bütün benliğini öfkeyle doldurmaktadır. Kuzeni Aleyna'nın bütün iyi niyetine rağmen onu içine sürüklediği bir yanlış anlaşılma genç kızın gururunu onarılmaz bir şekilde kırar. Parlamak için küçük bir kıvılcım bekleyen Aysel'in yolu, gizemli bir genç erkekle, Karan'la kesişecektir. İlk görüşte mıknatıs gibi çekildiği Karan'ın kendisine başka amaçlarla yaklaştığını anlayan genç kız büyük bir yıkım yaşar. Ancak içinden yıkılacak tek kişi Aysel değildir. Karan'la ikisinin kalbinde büyüyen nefret, kan bağından başka hiçbir ortak yönü olmayan iki ailenin de hayatını temelinden sarsacaktır.

ZENGİN VE YOKSUL OYUNCULARI

Sürükleyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyenleri derinden etkilemeye hazırlanan dizide Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay, Elif Doğan, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

ZENGİN VE YOKSUL İNTERNETTE NASIL İZLENİR?

Zengin ve yoksul dizisininin ileriki günlerde atv youtube kanalında yayınlanacağı henüz belli olmadığı için şimdilik atv resmi sitesinde Zengin ve yoksul dizisi sayfasından https://www.atv.com.tr/webtv/zengin-ve-yoksul/fragman/2?id=dd0581c0-30a2-419e-9780-4d9befb3e7e5 son bölümleri ve kaçırdığınız bölümleri izleyebilirsiniz.

Bu haber 593 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x