Son Dakika!...Erdoğan'dan Kartal'da çöken binanın enkaz alanında inceleme ve açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kartal’da çöken binanın enkaz alanında incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada "Buradan alınması gereken birçok ders var. Çalışmaların ardından değerlendirmemizi yapıp kararlı bir şekilde gereken adımları atacağız" dedi.

09 Şubat 2019 - 20:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal'da çöken binanın enkazına geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan beraberindekilerle enkaz başına giderek çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan incelemelerinin ardından kısa bir açıklama yaparak, "Gerekli açıklamaları bakan arkadaşlarım yaptılar. Şu anda da çalışmalar devam ediyor. Biz hastaneye de bir ziyaret yapacağız. Ondan sonra da cenaze törenine katılacağız. Buradan almamız gereken bir çok ders var. Şu anda da gerek başsavcımız, gerek savcılar, gerek bilirkişi heyetleri, bakan arkadaşlarım, AFAD hepsi çalışmalarını sürdürüyor. Ondan sonra da bizler de oturacağız, değerlendirmelerimizi yapacağız. Ondan sonra da atılması gereken adımları kararlı bir şekilde atacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kartal da çöken binanın enkaz alanında incelemede bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Kartal'da çöken bina) Almamız gereken birçok dersler var. Buna göre de şu anda gerek Başsavcımız gerek savcılar, gerek bilirkişi heyetleri, bütün Bakan arkadaşlarım, AFAD... Hepsi çalışmalarını sürdürüyor. Ondan sonra bizler de şöyle oturacağız, değerlendirmelerimizi yapacağız ve atılması gereken adımları da kararlı bir şekilde atacağız.'


haber sanal,haberler,sondakika,sonhaberler,yenihaberler,gündem,güncel
#sondakika #haber #gündem #erdoğan #kartal #istanbul #çökenbina #açıklama

Yaralıları ziyaret için hastaneye geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, enkaz alanında yaptığı incelemelerin ardından yaralıları ziyaret için Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Belediye Başkanı tutuklanmıştı! Kız kardeşinden iki ay sonra acı haber
Belediye Başkanı tutuklanmıştı! Kız kardeşinden iki ay sonra...
Mahalleli esrarengiz 2 kişi için nöbette: 'Uyumaya korkuyoruz'
Mahalleli esrarengiz 2 kişi için nöbette: 'Uyumaya korkuyoruz'