SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölüm tanıtım videosu yayınlandı

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı Tahir’in polisten kaçarak Nefes ve Yiğit’i aramaya koyulacağını gösterdi. Vedat’ın kendisinden geçmesinin ardından yaşanacaklarsa merak konusu oldu. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi 40. bölüm tanıtım videosu…

07 Şubat 2019 - 19:13

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Nefes için tehlikeli bir sürecin başlayacağını gösterdi. Yiğit’le birlikte ormanlık alanda saklandığı esnada baygınlık geçiren Nefes, küçük çocuğun panik yaşamasına neden olacak. Peki, Tahir polise yakalanmadan Nefes’i bulabilecek mi?

 

SEN ANLAT KARADENİZ 40. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir’in Vedat’ı yaralanmasının ardından başlayan riskli süreç Vedat’ın ölüm kalım savaşı vermesiyle sonuçlanmıştı. Kendisine gelmesinin ardından çevresindekilere Nefes ve Yiğit’i bulmaları yönünde talimat veren Vedat bir türlü inadından vazgeçmeyecek. Nefes’in zor durumda olduğunu düşünen Tahir ise polisin elinden kaçarak ikiliyi bulmaya çalışacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tahir Vedat'ı vurur ve tutuklanır. Vedat ölümle pençeleşirken, Tahir geride bıraktıklarını düşünmektedir. Şimdi sevdalarına sahip çıkma sırası Nefes'tedir. Vedat'tan kurtulamayacağını anlayan Nefes, ailesi için kendini feda eder ve kayıplara karışır. Nefes ve Yiğit artık dış dünyanın tehlikeleriyle karşı karşıyadır. Nefes'in mektubunu alan Tahir hapishaneye nakledilirken kaçmayı başarır. Şimdi bir de kanun kaçağı olan Tahir, oğlunu ve sevdasını bulmadan dönmemeye kararlıdır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ailesi ve yakınlarından cenazede pankartlı tepki!
Ailesi ve yakınlarından cenazede pankartlı tepki!
Çatışmada yaralanan terörist Zap Suyu'na atladı
Çatışmada yaralanan terörist Zap Suyu'na atladı