Özhaseki'nin Kılıçdaroğlu'ndan Kazandığı Tazminatla Ne Yapacağı Belli Oldu

AK Parti'nin Ankara Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı 27 bin TL ile vatandaşa döner dağıtacak.

03 Şubat 2019 - 19:47

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin avukatı Mehmet Savruk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na açtıkları manevi tazminat davası kararının Yargıtay tarafından onandığını bildirdi. Savruk, Özhaseki'nin kazandığı tazminatla Ankaralılara döner dağıtacağını söyledi.

27 BİN TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Kılıçdaroğlu'nun, mahkeme masrafları ve avukatlık ücretleriyle birlikte yaklaşık 27 bin TL ödeyeceğini aktaran Savruk, 'Kararı götürüp icra dairelerine müracaatımızı yaptık. 12 bin TL'lik tazminat avukatlık ücreti ve icra masraflarıyla birlikte 27 bin TL'ye yükselmiş oldu. Birkaç gün içinde davalıya tebliğ edilir ve tazminatı tahsil ederiz' ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

ANKARALILARA DÖNER YEDİRECEK

Savruk, Özhaseki'nin, kazandığı 27 bin lira tutarındaki yeni tazminatı ile Ankaralıları Ankara döneri yemeye davet edeceğini duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki

DAHA ÖNCE SUCUK DAĞITMIŞTI

Özhaseki geçen günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 100 bin TL'nin üzerinde tazminat aldığını, bu tazminatlarla sucuk dağıttığını ve devam eden başka davaların da olduğunu belirtmiş; 'Kazanırsam bu kez Ankara'da Ankara döneri dağıtacağım' demişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Belediye Başkanı tutuklanmıştı! Kız kardeşinden iki ay sonra acı haber
Belediye Başkanı tutuklanmıştı! Kız kardeşinden iki ay sonra...
Mahalleli esrarengiz 2 kişi için nöbette: 'Uyumaya korkuyoruz'
Mahalleli esrarengiz 2 kişi için nöbette: 'Uyumaya korkuyoruz'