Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

 

Habersanal Medya Yayıncılık  

 

 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

 

Hakan Özgür Yiğit

 

Editörler / Editors 

 

Öykü Miray Aras
Ali Çelik
Deniz Sermikli

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor 

Murat Çetinkaya

 

 

SİTE YÖNETİM ADRESİ

34480 Başakşehir/İstanbul Turkey
 

 

İletişim

 

İletşim Formu

 

Mail /Contact


habersanal@habersanal.com


 

 

Yazılım /Software

 

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı

 

Copyright © since 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habersanal.com  Sosyal ve özgür habercilik anlayışıyla Türkiye ve Dünya gündemindeki gelişmeleri yayınlayarak internet haberciliği yapmaktadır.

 

Sitemiz İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD) üyesidir.


 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

 

Habersanal.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan 'içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya da kuruluşlar habersanal@habersanal.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Habersanal.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ

 

Copyrigth © since 2017 Habersanal.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Habersanal.com’a aittir. Habersanal.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Habersanal.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Habersanal.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Habersanal.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY

 

Copyrigth © since 2017 Habersanal.com We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Habersanal.com However, sometimes the Habersanal.com uses third parties to process your information. Habersanal.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Habersanal.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Habersanal.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Habersanal.com and its services. When you use Habersanal.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Habersanal.com cookies section of our full Privacy Policy.