Korkunç 3. Dünya Savaşı Kehaneti! Kahin Nostradamus ve Baba Vanga'dan Sonra...

Kendi ölümünü bile bilen madenciden Alois Irlmaier 3. dünya savaşı kehaneti. Kıyamet 2019 yılında kopacak. Nostradamus ve Baba vanga ile yarışan Shipton şuana kadar isabetli kehanetler. Gelecek gözlerinin önündeydi...

13 Mart 2019 - 19:01

Sıradan bir maden arayıcısı, 3. Dünya Savaşı'nın çıkacağını söylese ve gelecekle ilgili kehanetlerde bulunsa ne kadar inanırdınız? Kehanetlere inanın veya inanmayın Alois Irlmaier'ın gelecekle ilgili söyledikleri, siyasi durum ve dünyanın belli bölgelerindeki dini çatışmalar göz önüne alındığında, çok rahatsız edici geliyor. İlginç ve merak uyandıran Irlmaier'ın kısa hikâyesine bir göz atalım bu videomuzda. 

Alois Irlmaier kimdir?

1894 yılında Almanya'da doğdu. Çiftçi bir babanın oğlu olan Alois İrlmaier, 1914'ten 1916'ya kadar Birinci Dünya Savaşı'nda bir askerdi. 1920'de Maria Schieblinger ile evlendi ve onunla birlikte dört çocuğunu büyüttü.  Gelecekten haber veren biri olan Alois Irlmaier'in, 2. Dünya savaşı boyunca bombalanacak bölgeleri ve birkaç kayıp kişiyi bulma konusunda oldukça isabetli kehanetleri vardı. Büyücülük ve sahtekârlık nedeniyle mahkemelik olan Alois Irlmaier, bu davada kendisinin bir sahtekâr ve şarlatan olmadığını kanıtladı. Alois Irlmaier Temmuz 1959'da hayatını kaybetti.

Irlmaier, gelecekle ilgili bilgileri bazen bir film izliyormuşçasına sinema ekranında beliren rakamlar, şifreler ya da tamamlanmamış veriler şeklinde görüyordu. Kendisinin 1959 Temmuz'undaki ölümünü de tahmin etmişti.

Irlmaier'ın 3. dünya savaşı ile ilgili ürpertici kehaneti dünyamızın nasıl sonlanacağı konusunda bir hatırlatma gibi. Şüphesiz ki dünyanın en ilginç kâhinlerinden biri Alois Irlmaier... Baba Vanga ve Nostradamus bu kâhinlerin en ünlüleri olabilir ama gizliden gizliye ünü yayılan başka kahinler var. Alois Irlmaier gibi. Alois Irlmaier'in kehanetine göre 3.Dünya Savaşı nasıl başlayacak?

Tüm kehanetleri doğru çıkan Alois Irlmaier 3.Dünya Savaşının Orta Doğu’da başlayacağını söylüyordu: Nostradamus kehanetler kitabı içinde 2019 Türkiye kehanetleri hakkında neler yazıyor. Kehanetler kitabı geçtiğimiz günlerde yeniden okunmaya başlandı. Yüzyıllar isimli Nostradamus'un kitabında 2019 ve Türkiye için kehanetler var. Nostradamus Türkiye kehaneti daha önce nostradamus belgeseli adında bir belgesel filmine de konu olmuştu. 2019 kehanetleri sadece bununla da sınırlı değil. Baba vanga kehanetleri de bir o kadar önem taşıyor bu konuda. Baba vanga Nostradamus kadar önemli bir kahin. Baba vanga 2019 Türkiye kehanetleri gerçekten çok şaşırmanıza neden olacak. Selenge ise bir şaman kahin. Şu ana kadar bir çok kehaneti tuttuğu iddaa ediliyor. Şaman Selenge ayrıca fal da bakıyor. Selenge nin 2019 Türkiye kehanetleri de bu video içerisinde bulabilirsiniz. Türkçe belgesel tadında alois irlmaier kehanetler kitabında 2019 kehanetleri dünya savaşı hakkında açıklamalarda bulunuyor. 2019 medyum, büyü ve mucize hakkında. Kâhin bilgileri teknoloji üzerinde ilginç belgesel tadında! Belgeseller inceleme evren… 

Türkçe belgesel sağlıklı bilgiler, pahalı bilgiler ve zengin bilgiler.  En çok güçlü borsada bulunmayan bilgiler. Bu bilgileri duymadım deme gerçekler ilginç bilgiler… Top 10 altın bilgiler 1 dünya savaşı tarihi ve 2 dünya savaşı kehanetleri ile 3 dünya savaşı hakkında. cinler alemi dünya savası yada dünyalar savaşı 2 film. Kehanet film ya da filmleri oyun severler için oyunlar. Kendi ölümünü bile bilen madenciden Alois Irlmaier 3. dünya savaşı kehaneti. Kıyamet 2019 yılında kopacak. Nostradamus ve Baba vanga ile yarışan Shipton ana kadar isabetli kehanetler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD'de FETÖ okulu çalışanına öğrencilerden 'uygunsuz fotoğraf' istediği suçlaması
ABD'de FETÖ okulu çalışanına öğrencilerden 'uygunsuz...
Bandırma Vapurununun Kaptanı 19 Mayıs'ın Sembol İsimlerinden İsmail Hakkı Bey
Bandırma Vapurununun Kaptanı 19 Mayıs'ın Sembol İsimlerinden...