İstanbullu Gelin Yeni Bölüm,İstanbullu Gelin Dizisi Son Bölüm İzle...

İstanbullu Gelin Yeni Bölüm,İstanbullu Gelin Dizisi Son Bölüm İnternetten Nasıl İzlenir?

15 Nisan 2019 - 21:15

Annesiz babasız büyümüş, güzel ve gururlu İstanbullu Süreyya'nın, birgün karşısına çıkan zengin ve karizmatik işadami Faruk'a aşık olarak evlenip Bursa'ya yerleştikten sonraki hayatını anlatan İstanbullu gelin dizisi internette nasıl kesintisiz ve full izlenir haberimizde.

İstanbul’da yaşayan Süreyya genç yaşta annesini ve babasını kaybetmiş hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Ansızın karşısına çıkan Bursa’lı zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi. İstanbul’da yetişmiş olan Süreyya özgürlüğüne düşkün, modern bir kadınken, Faruk ise modern görünümüne rağmen ailesine, gelenek ve görenekleri sıkı sıkıya bağlıdır.

Süreyya eve adımını atarken ev halkını yavaş yavaş tanıyacaktır. Herkesin tek hakimi olmak isteyen kayın validesi Esma hanım, tek işi genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, Kocasının her biri birbirinden sorunlu olan kardeşleri Fikret, Osman ve Murat ile boğuşurken Faruk ise hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz düşmanıyla baş etmek zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse 400 yıldır tüm haşmetiyle dimdik ayakta duran konak temellerinden sallanacak ve tüm aile bundan nasibini alacaktır.

İstanbullu Gelin Başrol Oyuncuları

Aslı Enver; (Süreyya)10 Mayıs 1984 Londra doğumlu 31 yaşındaki genç oyuncu Aslı Enver 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile evlenmiş ve 2015 yılında boşanmıştır.. 12 yaşında kadar Londra'da yaşayan Aslı Enver daha sonra ilesi ile birlikte Türkiye'ye taşınmıştır. Haliç Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Tamam Mıyız?, Kardeşim Benim gibi sinema filmlerinde rol almıştır. Oynadığı filmlerin yanı sıra Hayat Bilgisi, Kavak Yelleri, Suskunlar, Kayıp, Bana Artık Hicran De gibi dizilerde rol almıtşır.

Özcan Deniz; (Faruk) Ankara Elmadağ ilçesinde dünyaya gelen usta şarkıcı ve oyuncu 19 Mayıs 1972 yılında doğmuştur. Aslen Ağrı'lıdır. Yaptığı filmler ve diziler ile izleyicinen kalbine taht kurmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin yazıldığı Gün dizisinde Kahraman karakterine hayat vermiştir. Yine çok popüle bir dizi olan Karagül dizisinde de rol almıştır.

İstanbullu Gelin İnternette Kesintisiz ve Full Nasıl İzlenir?

Diziyi internette kesintisiz ve full olarak iki kaynaktan izleyebilirsiniz. Bunlardan ilki dizinin yayın haklarını elinde bulunduran Star tv nin sitesindeki İstanbullu gelin sayfasından https://www.startv.com.tr/dizi/istanbullu-gelin
İkinci alternatif ise puhu tv nin istanbullu gelin sayfasından https://puhutv.com/istanbullu-gelin-detay takılmadan kolayca izleyebilirsiniz
Ayrıca kaçıranlar, tekrar bölümleri ve özet gibi kısa videolar halinde diğer bölümlerine göz atmak isteyenler ise dizinin resmi youtube sayfasında https://www.youtube.com/channel/UC7xHX82HI2XR_yoL-ru6SmQ/videos bütün bölümleri rahatlıkla izleyebilirler.

GÜNCEL DİZİ VE MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika depremler... Denizli'de deprem!
Son dakika depremler... Denizli'de deprem!
AYT sınavı saat kaçta bitecek? YDT sınavı saat kaçta başlayacak kaç dakika sürecek?
AYT sınavı saat kaçta bitecek? YDT sınavı saat kaçta...