Hadi Canlı Bilgi Yarışması İpucu Öğrenme ve Hadi Joker Nasıl Alınır?

Canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması,Hadi Bilgi Yarışması Nedir Nasıl Oynanır?Hadi İpucu Öğrenme ve Hadi Joker Nasıl Alınır?

08 Nisan 2019 - 20:10

Günde İki Kez Canlı Yayınlanan Yarışma; On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü Vadediyor.Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli.

Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi İpucu Öğrenme ve Hadi Joker Nasıl Alınır?

Hadi ipucu sorularını aşağıdaki instagram hesabından duyurmakta
https://www.instagram.com/hadioynalive/

Her gün aynı saatte Hadi bilgi yarışmasının instagram hesabını takip ederek ipucu öğrenebilir, ayrıca arkadaşlarını davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsiniz.

Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi iOS ya da Android uygulamasını indirmek yeterli.

DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ailesi ve yakınlarından cenazede pankartlı tepki!
Ailesi ve yakınlarından cenazede pankartlı tepki!
Çatışmada yaralanan terörist Zap Suyu'na atladı
Çatışmada yaralanan terörist Zap Suyu'na atladı