Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu için geri sayım devam ederken dizinin takipçilerine kötü haber geldi. ATV yayın akışı bilgileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünün bu hafta ekranda olmayacağını gösterdi. Peki, EDHO dizisi neden yok?

04 Şubat 2019 - 19:50

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. EDHO’da yeni bölümde yaşanacak gelişmelerin aktarılacağı fragman önümüzdeki günlerde ekrana gelecek. ATV yayın akışı bilgilerine göre EDHO dizisi 5 Şubat 2019 Salı günü ekranda olmayacak. Bunun yerine “Can Feda” isimli film ATV ekranlarında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünün yayınlanmama nedeniyle ilgili henüz bir açıklama yapılmasa da 124. bölümün yetişmediği tahmin ediliyor.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas, biran önce intikamını almak ister. Hızır, kardeşinin canından endişe etmektedir ve akacak kanı durdurması için Alparslan'ı görevlendirir. Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen İlyas, abisinin sözünü yerde bırakmak pahasına Alparslan'la iletilen talimatları kabul etmez. Behzat da dışarıdakilerin kendisi adına karar vermesine tepki gösterir.

Canlarından önce itibarlarını düşünen hasımların birbirlerine zarar vermelerini engellemek neredeyse imkansızdır. Hızır, hapishaneden gelecek bir kayıp haberini engellemek için Façalı Ailesiyle yaptığı anlaşmaya dostlarını da ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Düşmanlığı devam ettirme konusunda İlyas'la aynı fikirde olan her kimse bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas'ın canından sorumlu olacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Belediye Başkanı tutuklanmıştı! Kız kardeşinden iki ay sonra acı haber
Belediye Başkanı tutuklanmıştı! Kız kardeşinden iki ay sonra...
Mahalleli esrarengiz 2 kişi için nöbette: 'Uyumaya korkuyoruz'
Mahalleli esrarengiz 2 kişi için nöbette: 'Uyumaya korkuyoruz'