Ekrem İmamoğlu'na Destek Mesajları Atan Ünlülere Bu Kez Cinsel İlişki Kasetleri iddiaları...

"İmamoğlu'nu Cinsel İlişki Kasetleri Olduğu İçin ve İş Almak İçin Destekliyorlar" İddialarına Berna Laçin Tepki Gösterdi...

09 Mayıs 2019 - 00:28

Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Berna Laçin "İmamoğlu'nu cinsel ilişki kasetleri olduğu için ve iş almak için destekliyorlar." iddialarına tepki gösterdi.
Ekrem İmamoğlu'nu destekleyen Berna Laçin çıkan bazı haberlere ve iddialara yanıt verdi. Berna Laçin "İmamoğlu'nu cinsel ilişki kasetleri olduğu için ve iş almak için destekliyorlar" iddialarına tepki gösterdi.

CİNSEL İLİŞKİ KASETLERİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

YSK'nın seçimi yenileme kararı almasının ardından Ekrem İmamoğlu, sanatçılara, iş insanlarına seslenmiş ve "Konuşun" çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıya yüzlerce sanatçı sosyal medyadan karşılık verdi. Bu süreç devam ederken ortaya bir iddia da atıldı. İddia, sanatçıların bağlı bulundukları ajansın sahibinde cinsel ilişki kasetlerinin olduğu yönündeydi. İmamoğlu'na yönelik desteği de ajansın sahibi, sanatçıları tehdit ederek sağlamıştı. Bu iddialar Berna Laçin'i güldürdü. Laçin, söz konusu iddialara Twitter'dan cevap verdi.

"HERKES KENDİ GİBİ BİLİR"

Berna Laçin sosyal medya hesabından, "Bir ana haberden parça gördüm de şimdi tesadüfen. Dizi-reklam-konser almak için İmamoğlu'ndan taraf olmuş sanatçılar… (Tarkan, Cem Yılmaz, Şahan filan koca fotoğraflarımız var) E herkes kendi gibi bilir tabii. Belediye neyin reklamını verecekse artık. Gece gece güldüm. Şimdi bizim 10 yıldır süren reklam anlaşmalarını da İmamoğlu'na bağlar bazı medyalar. Evet, evet tüm ödüllerimi de İmamoğlu sayesinde aldım. Demek hiç karşılıksız, hatta kara listeye girmeyi göze alarak inandıkları insanı desteklememiş böyle haberler yapanlar. Hmm ama bunu zaten biliyoruz değil mi? Ama tabii bir de şuradan bakalım, 'İmamoğlu'ndan çıkar sağlamak için sanatçılar yanında yer alıyor' dediklerine göre, demek İmamoğlu'nu geleceğin iktidarında görüyorlar. E tamam o zaman demek ki #herşeyçokgüzelolacak." ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'na Destek Veren Sibel Tüzün'ün TRT FM'deki Programı İptal Edildi!

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısını piyasa süren güzel şarkıcı Sibel Tüzün, Ekrem İmamoğlu'na destek verdiği için TRT FM'deki programın iptal edildiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.
Ekrem İmamoğlu'nun "Sanatçılar da artık konuşacak" çağrısına destek veren şarkıcı Sibel Tüzün, bu sebepten dolayı TRT FM'deki programının iptal edildiğini iddia etti.

"İMAMOĞLU PAYLAŞIMI DOLAYISIYLA İPTAL EDİLDİ"

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sibel Tüzün, "Yeni şarkımız #olaylaragel radyopr turu kapsamında gerçekleştireceğimiz 14 Mayıs tarihli TRTFm programı yetkili makamlar tarafından geçtiğimiz gün yaptığım @ekrem_imamoglu konulu Twitter paylaşımlarım dolayısıyla iptal edilmiş,bugün tarafıma bildirilmiştir." ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz, Yaptığı Siyasi Paylaşımlara Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi

Komedyen Cem Yılmaz, İstanbul seçimlerinin iptaline ilişkin yaptığı paylaşımına tepki gösterenleri Twitter hesabından paylaşarak cevap verdi.

Sanatçı Cem Yılmaz, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul seçimini iptal kararına birçok ünlü isim gibi tepki gösterdi. Paylaşımının ardından birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirilen Yılmaz, "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" başlığı altında eleştirilere cevap verdi.

"SEN BAZI İNSANLARI SEVERSİN BEN HERKESİ"

Başarılı komedyen, yapılan yorumlara "Ben vatanını, milletini seven sade bir vatandaşım? Siyasetten de hiç hoşlanmam. Sen bir adayı seversin, ben öbür adayı severim... Öyle değil mi güzel kardeşim (tane tane anlat Cem abi) Sen "bazı" insanları seversin, ben "herkesi "severim… Belki de farkımız budur?" paylaşımıyla cevap verdi.

"ŞEHİT VERDİK, GIKIN ÇIKMADI"

Cem Yılmaz, kendisine "Şehit verdik, gıkın çıkmadı" gibi yorum yapanları da "Size bazı ibretlik insanlar sunayım" diyerek paylaştı.

100'ÜN ÜZERİNDE ÇOCUĞUN EĞİTİM BURSUNU KARŞILAMIŞTI

Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri Malülleri Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı'nın yararına sahneye çıkmış ve geceden toplanan paralarla 100'ün üzerinde çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursunu karşılamıştı. Yılmaz, TEYEV yararına çıktığı sahnenin haberini de paylaşarak eleştirilere yanıt verdi.

DESTEK VEREN ÜNLÜLERİ NOT ETMİŞTİ

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi, Ekrem İmamoğlu'na sosyal medyadan destek veren sanatçıları hedef alan bir paylaşım yapmıştı. Safi, İmamoğlu'na destek veren sanatçıların isimlerinin yer aldığı bir listeyi "Kayıt" notuyla paylaşmıştı. Sosyal medya kullanıcıları bu olayı Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere yaptırım uygulanacağı yönünde yorumlamıştı.

Ekrem İmamoğlu'nun çağrısına sanatçılar, sosyal medyada #herşeygüzelolacak etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla destek verdi.

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi, YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etme kararının ardından Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçıların isimlerinin yer aldığı bir listeyi "Kayıt" notuyla paylaştı.

GELEN TEPKİLER ÜZERİNE HESABINI KORUMA ALTINA ALDI

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi ise İmamoğlu lehinde paylaşımda bulunan ünlerin listesini sosyal medyadan "Kayıt" notuyla paylaştı.

Muhammet Safi daha sonra gelen tepkiler üzerine hesabını korumaya aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özalp çiftinin ilk single çalışmaları ‘’Eski Günler ‘’ klibi ile Tüm Dijitallerde Yayında !
Özalp çiftinin ilk single çalışmaları ‘’Eski Günler ‘’...
Ünlü Tenor Frangoulis Bodrum’da…
Ünlü Tenor Frangoulis Bodrum’da…