Bi yetenek yarışmasının 2. Cisi Türkiye’de turne şansı tanıyor...

İlki başarıyla tamamlanan Bi yetenek yarışmasının 2. Cisi ise bu kez Türkiye’de turne şansı tanıyor!

30 Temmuz 2019 - 23:39

Türkiye’nin dijital dünyada en büyük beste  yarışması ‘’Bi Yetenek ‘’ genç yeteneklere büyük fırsatlar tanımaya devam ediyor. Zorlaşan müzik sektörünü analiz eden  Kınay Production , bestesi olan, yeteneğine güvenen tüm sesleri, büyük şansı yakalamaya davet ediyor.

 İlki gerçekleştirilen  ‘’Bi Yetenek ‘’ yarışmasının birincisi Maksut Çavlu, single ödülüne kavuşmak için stüdyo çalışmalarına Kınay Production ile start veriyor.  Müzik Öğretmenliği okuyan Maksut Çavlu, Bi Yetenek yarışması sayesinde bestesini büyük kitlelere ulaştırıyor.

Müzik yapan yetenekli isimlerin, bestesini duyuramadığı gibi, sahada da halkla buluşamıyor, müzisyen en çok sahadan performanslarından para kazanması gerekirken yetersizliklerden sahaya inemiyor’’ diyen başarılı müzik yapımcısı Murat Kınay, bu tarz yarışmaların daha fazla yapılıp, müzik dünyasına başarılı isimleri kazandırmak istediklerini belirtti.

Kınay Production ve 21 Medya’nın desteğiyle gerçekleştirilen büyük yarışma,  internet üzerinden başvuru almaya devam ediyor. Oldukça fazla ilgi gören ‘’Bi Yetenek ‘’ beste ve ses yarışması, her tarzdan eser ile katılım kabul ediyor. Her yarışmacı tek eser ile katılım sağlayabiliyor.   

Birinciye 21 şehirde konser vermek imkanı tanıyan iddealı müzik yarışması. İkinciye  10 ilde turne şansı tanırken, üçüncüye ise 5 ilde konser imkanı veriyor.

Başvuruları devam eden ‘’Bi Yetenek Kim ’’  ses yarışmasına başvuru için  https://www.biyetenek.kim/ giriş yapabilirsiniz.

Kaynak: Basın Bültenleri
Bu haber 328 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’nin ilk karabuğday un ve bulgur tesisi Gümüşhane’de üretime başladı
Türkiye’nin ilk karabuğday un ve bulgur tesisi Gümüşhane’de...
Portekiz Milli Takımı'ndan asker selamı!
Portekiz Milli Takımı'ndan asker selamı!