AÖF soruları ve cevapları yayınlandı! İşte bahar dönemi final soruları

Anadolu Üniversitesi, bahar dönemi AÖF final soruları ve cevapları ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin 25-26 Mayıs tarihinde katıldıkları sınava ilişkin sorular ve cevaplar erişime açıldı. İşte AÖF final sınavı soruları ve cevapları…

27 Mayıs 2019 - 14:16

AÖF final soruları ve cevapları ile ilgili beklenen açıklama Anadolu Üniversitesi tarafından yapıldı. 2018-2019 Bahar dönemi dönem sonu sınavı soruları ve cevapları erişime açıldı. Mobil uygulama üzerinden soru ve cevaplara ulaşabilecek olan öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmayı sürdürüyor.

 

ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

 

 

Ders notlarını yükseltmek için üç ders sınavına katılacak olan adaylar ise bu sınavların yapılacağı tarihi araştırmayı sürdürüyor. Anadolu Üniversitesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan sınav takvimi açıklanmasında yer alan bilgilere göre AÖF üç ders sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

 

 

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

 

Geçtiğimiz dönemler baz alındığında, sınavın ertesine denk gelen 10 gün içerisinde açıklanan AÖF sonuçlarının, bu dönem de aynı süreç dahilinde açıklanacağı düşünülürse, sonuçların bugün erişime açılacağı söylenebilir.

 

 

AÖF soruları ve cevapları ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle;

 

 

 

 

 

 

Haber sanal,Haberler,Son dakika,Gündem

 

Bu haber 225 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x