Talat Bulut Sosyal Medya Hesabından Meydan Okudu: Ben Burdayım

Hakkında açılan taciz davasında takipsizlik kararı verilen Talat Bulut sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla meydan okudu. Bulut, Ben burdayım. dedi..

09 Eylül 2018 - 21:06

Talat Bulut'un başrol oynadığı Yasak Elma dizisinin setinde kostüm asistanı olarak görev yapan Özge Şimşek, oyuncunun 31 Mayıs'ta dizi setinde kendisini taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu Soruşturma başlatan savcılık, Özge Şimşek'in iddialarını incelemeye aldı. Hakkında takipsizlik kararı kesinleşen Talat Bulut, ''Bazen ayrılıklarda, özlem duyarsınız, kokusunu hatırlarsınız burnunuzun direği sızlar. Özlemle merhaba canlar. Bu sızıyı azaltan avukatıma teşekkür ederim'' demişti.

"BEN BURADAYIM"

Talat Bulut Instagram hesabından paylaştığı bir video ile taciz iddialarına dizi setinden yanıt verdi.Talat Bulut videoda, ''Merhaba herkese. Ben de Yasak Elmayı gerçekleştirmek için buradayım. Pardon ya ben zaten burada değil miydim? Hiçbir yere gitmedim ki'' ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Talat Bulut'un rol aldığı dizide kostüm asistanı Özge Ş.'yi taciz ettiği iddiası magazin gündemine oturmuştu. 19 yaşındaki asistan Özge Ş. yaşadıklarını anlatarak, "Talat Bulut'un kravatını düzeltecektim, 'Gel, arka tarafta bakalım' dedi. Orada beni dudağımdan öptü ve gitti. O olayın şokuyla kaldım öylece ve yapım ekibinin yanına çıktım. Beni öperken yanımda kimse yoktu. Ama beni oraya çağırırken şahitlerim var" demişti.

YASAK ELMA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

Yasak Elma,Talat Bulut

Bu haber 351 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x