Kenan Işık'ın bitkisel hayattan çıktığı iddiası gerçek mi? Aslında...

4 yıldır yaşam mücadelesini sürdüren Kenan Işık'ın sağlık durumu gündemdeki gelişmelerin akabinde yeniden merak edilmeye başlandı. Peki, iflas eden Kiss Müzik'e ait albümlerin arasında kendisinin de şiir albümü olan Kenan Işık öldü mü, yaşıyor mu? İşte, bitkisel hayat

05 Eylül 2018 - 09:06

ATV ekranlarında yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesiyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster isimli bilgi yarışması programının sunuculuğunu üstlenen Kenan Işık'ın sağlık durumu gündemde meydana gelen gelişmeler sonrasında tekrardan merak edilerek sorgulanmaya başladı. Bundan 4 yıl öncesinde spor salonunun saunasından çıktığı esnada talihsiz bir kaza geçirerek kafasını çarpmış ve ayağını kırmıştı. Yaşadığı bu büyük kaza sonrasında bitkisel hayata girerek uzun bir zamandır yaşam mücadelesini sürdüren Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl, iyileşti mi? İflas ettiği bilgisine ulaşılan Kiss Müzik'a ait albümlerin içerisinde kendisinin de şiir albümünün bulunduğu Kenan Işık öldü mü, yaşıyor mu? İşte, ekranların sevilen yüzü Kenan Işık'ın son dakika sağlık durumu...

SON DAKİKA KENAN IŞIK'IN SAĞLIK DURUMU!

Geçirdiği kaza sonrasında bitkisel hayata girerek uzun bir zamandır tedavi gören Kenan Işık'ın sağlık durumu yeniden gündemin merkezine yerleşti. kamuoyu tarafından sorgulanan ve araştırma konusu haline getirilen Kenan Işık'ın son dakika sağlık durumu ise, yaşadığı kazanın ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altında tutulmasının sonrasında Almanya'ya bir kliniğe sevk edilen Kenan Işık'ın tedavisi evden devam ediyordu. Evde tedavi altında olan milyonların gönlünde taht kuran isim Kenan Işık, yürüyemiyordu ve konuşamıyordu.

Kenan Işık'ın Bodrum'da bulunan yazlığının balkonunda fotoğraf ve videolarla görüntüleyen ancak, videoları basınla paylaşmak istemeyen yazlık sakinleri, Kenan Işık'ın sol tarafı felçli ve bir kişinin yardımıyla hareket ettiği iddiasını öne sürmüştü. Görgü Tanıkları tarafından, Kenan Işık'ın sağlığının iyi olduğunu, ailesi ve akrabaları ile balkonda oturduğunu ve zaman zaman aile için konuşmalara gülerek karşılık verdiğini gözlemlediklerini belirtilmişti.

Kenan Işık'ın yazlıktan komşusu olan görgü tanıdıkları "Kenan Bey, bitkisel hayattan çıktı, ailesiyle beraber yaz ayını Bodrum'da geçirdi ve 29 Ağustos, tarihinde Bodrum'da bulunan evinden ayrılarak İstanbul'a döndü" şeklinde ifadelere yer vermişti. Ancak ortaya atılan bu iddiaların gerçek olmadığı ve Kenan Işık'ın sağlık durumuna ilişkin herhangi bir farklılığın olmadığı ortaya çıktı.

İFLAS EDEN MÜZİK ŞİRKETİNDE KENAN IŞIK’IN DA ŞİİR ALBÜMÜ BULUNUYOR…

Ünlülerin albüm haklarının satışı ertelendi. İflas eden Kiss Müzik'e ait birbirinden ünlü sanatçıların albümlerinin yapımcılık ve eser işletme belgelerinin açık artırma usulü satışını bugün yapacak olan iflas masası, prodüktör Cüneyt Ortan'ın verdiği dilekçe üzerine satışı durdurdu. İflas masası 750 TL ve 10 bin TL arasında değişen bedellerle satışa çıkartılan eserleri seslendiren sanatçıların hak kaybına uğramaması ve ileride doğacak zararların önüne geçilmesi için satışı ileri bir tarihe erteledi. Kiss Müzik'in iflas etmesi sonrasında satışa çıkarılan albümlerin içerisinde pek çok ünlü isimle birlikte başarılı sunucu Kenan Işık'ın da şiir albümünün bulunduğu bilgisine ulaşıldı. 

KENAN

Bu haber 100 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İNANILMAZ AMA BU VİDEODAKİ GÖRÜNTÜLER GERÇEKTEN YAŞANDI