İstanbullular Dikkat: Yarın Gece Bazı Köprüler Kapanacak

İBB, yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle yarın gece Haliç üzerindeki Yeni Galata Köprüsü, Atatürk Köprüsü ve Haliç Metro Köprüsü’nün, yarın gece 1 ile 4 saat arasında değişen sürelerle araç ve yaya trafiğe kapatılacağı duyuruldu..

06 Ağustos 2018 - 19:32

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada Atatürk Köprüsü ve Haliç Metro Köprüsü'nün araç ve yaya trafiğine kağatılacağı duyrulduç

İşte İstanbul Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklama:

Ç"evre Koruma Daire Başkanlığı Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Atatürk Köprüsü'nde bakım onarım çalışması yapılacak olup aynı zamanda Atatürk ve Yeni Galata Köprüleri UKOME kararı gereği deniz trafiğine açılacak.

Bu sebeple Atatürk Köprüsü 07 Ağustos 2018 Salı günü saat 00.30'dan 04.30'a kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.

Aynı zamanda Atatürk ve Yeni Galata Köprüleri Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı gereği saat 02.30'dan 03.30'a kadar deniz trafiğine açılacağından dolayı kapalı olacak."

LATERNATİP GÜZERGAH UYARISI

Köprülerin gerek bakım onarım, gerekse deniz trafiğine açılması nedeniyle araç ve yaya trafiğinin alternatif güzergahlardan sağlanması gerekmektedir.

Yeni Galata Köprüsü 02.30 - 03.30

Atatürk(Unkapanı) Köprüsü 00.30 - 04.30

Haliç Metro köprüsü 02.30 - 03.30

Haliç,Galata,Mustafa Kemal Atatürk

Bu haber 88 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İNANILMAZ AMA BU VİDEODAKİ GÖRÜNTÜLER GERÇEKTEN YAŞANDI