Erdoğan'dan NATO'daki skandalla ilgili sert sözler

AK Parti Rize İl Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO tatbikatındaki skandalla ilgili çok sert mesajlar verdi.

18 Kasım 2017 - 18:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada , "Daha dün NATO tatbikatındaki terbiyesizliği sizde gördünüz. Bazı yanlışlar vardır ki sadece aptallar değil alçaklar yapar. Bu terbiyesizliği çarpık bir bakış açısının dışa vurumu olarak algılıyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları;

İl Kongremizin partimize demokratik yaşantımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Rize'nin her meselesini bizzat takip ediyorum. 15 yıldır Başbakan ve Cumhurbaşkanı olarak ülkemizin tamamına hizmet götürmek için gayret ediyoruz. Biz ata topraklarımız Rize'den başlayarak dalga dalga Türkiye'nin tamamını zihnimize işledik.

Rize'yi bir başka İstanbul'u bir başka Kars'ından Edirne'sine Mardin'ine kadar her bir şehrimizi ayrı ayrı severiz. Bunun için tek millet, tek vatan, tek bayrak, tek devlet diyoruz. Ama birileri bunu anlamıyor. Allah'ın izniyle bizler de sizleri dünyanın ilk 10 sırasına sokacağız bunun başka yolu yok. Geldiğimizde 26. Sıradaydık ve G-20'ye girdik. Bu bir azmin, inanmışlığın neticesidir. Bunu birlikte yaptık, siz bize biz size inandık. Şimdi hedef, Allah'ın izniyle ilk 10'un içerisine girmek. Yapar mıyız? Eyvallah. Bu ülkeyi bizim başımıza yıkmak için ellerini ovuşturan o kadar büyük bir çevre var ki

Bu haber 5224 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sıddık Erat
  10 ay önce
  Önceden sinsice gizli düşmanlık yapıyorlardı şimdi niyetlerini belli etmeye başladılar aslında böyle iyi oldu gerçek yüzünüzü gösterin böyle .
 • Abdulhay 34
  10 ay önce
  Düşmanlıklarını açık açık belli etmeye başladılar Neyi bekliyorsunuz çıkın şu Kahrolası nort at***tic terörist organizasyondan ve insanlığı sömüren ab ninde peşini bırakın
İNANILMAZ AMA BU VİDEODAKİ GÖRÜNTÜLER GERÇEKTEN YAŞANDI