Türk Telekom Ücretsiz Konut Sigortası Kampanyası Başvurusu


  • Anasayfa
  • Türk Telekom Ücretsiz Konut Sigortası Kampanyası Başvurusu

Türk Telekom, ev telefonu başvurusunda bulunanlara büyük kampanya yapıyor. Buna göre Telekom’dan ev telefonu başvurusu yapan tüm müşterilere Ücretsiz konut sigortası yapılacak.

Bugüne kadar çok sayıda kampanya yaparak müşterilerinin memnuniyetini kazanan Türk Telekom, bu sefer de ücretsiz konut kampanyası düzenliyor.

Kampanyaya göre; 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin evleri, ücretsiz olarak yangın, yıldırım, dâhili su, infilak ve hırsızlık olaylarına karşı Allianz güvencesiyle 5 bin lira tutarında sigorta kapsamına alınacak. Türk Telekom bireysel müşterileri herhangi bir taahhütte bulunmadan ve hiçbir ek ücret ödemeden konut sigortasından faydalanabilecek.

Kampanyaya katılmak için;

Türk Telekom bireysel müşterileri, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom ofis ve bayileri, SMS ya da web sitesi aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilecek.

Kampanyaya SMS ile katılmak için;

Sigorta yazıp, boşluk bırakıp başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numaralarını 6616′ya göndermeleri yeterli olacak.

Kampanya Süresi

Bireysel müşteriler başvurusunu yaptıktan sonra evleri12 ay boyunca sigortalı olarak kalacak.

Gelen Aramalar: türk telekom ücretsiz ev sigortası kampanyası
28 Temmuz 2012 Saat : 10:42
  YAŞAM

Türk Telekom Ücretsiz Konut Sigortası Kampanyası Başvurusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com