Lise Son LYS 45 Günlük İzin Dilekçesi Örneği Nasıl Yazılır?


  • Anasayfa
  • Lise Son LYS 45 Günlük İzin Dilekçesi Örneği Nasıl Yazılır?

LYS izin dilekçesi nasıl yazılır, 45 günlük izin dilekçesi nasıl yazılır, lise son sınıf öğrencileri için izin dilekçesi örneği, öğrenci 45 günlük izin dilekçesi nasıl yazılır? İşte detaylar…

Milli Eğitim Bakanlığından lise son sınıf öğrencilerine sınav çok az bir süre kala müjdeli bir haber geldi. Alınan karar ile lise son sınıf öğrencileri, velilerinin okul müdürlüklerine dilekçe ile başvurması durumunda 45 günlük izin kullanmaya hak kazanabilecekler.

Peki, 45 Günlük İzin Dilekçesi nasıl yazılır? İşte cevabı…

MEB’in sahte rapor ve benzeri uygunsuz uygulamalardan öğrencileri kurtarmak adına oluşturduğu 45 günlük devamsızlık dilekçesini veliler yazacak ve okul müdürlüklerine gönderecek.

Aşağıda yer alan 45 günlük izin dilekçe örneğine bakarak sizde okul müdürlüğünüze izin dilekçenizi gönderebilirsiniz.

Dilekçe örneği 1:

                                        ………………………………….LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE

 

Okulunuz ……….sınıfı ……………no’lu öğrencisi olan oğlum/kızım ……………………………‘in Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’na girmesi dolayısı ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda 45 gün izinli sayılmasını istiyorum.

 Gereğinin yapılmasını arz ederim…                                                                               

Tarih/Veli Adı-Soyadı/imza

                                                                                                                                                                  

 

 

 

 

Dilekçe örneği 2:

Okulunuzun sınıfında okuyan, velisi bulunduğum nolu öğrenciniz … … ‘ün 21/05/2013 tarihinden itibaren, 13/06/2013 tarihi dahil olmak üzere MEB’in talimatına göre 18 gün izinli sayılması hususunu bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla

Öğrenci Velisi

 

Arkadaşlar boşlukları özürlü ve özürsüz gün toplamını düşerek tarih aralığını kendiniz belirleyin. Ya da en sağlıklısı dilekçeyi yazdıktan sonra boşlukları okulunuza danışarak doldurunuz. Zira onlar size kaç gün devamsızlık hakkınız olduğunu ve tarih aralıklarını net olarak verecektir.

Şimdiden kolay gelsin…

45 Günlük İzin Dilekçesi Örneği Nasıl Yazılır

Gelen Aramalar: okula izin dilekçesi nasıl yazılır,veli izin belgesi nasıl yazılır,veli izni nasıl yazılır,İzin Dilekçesi Nasıl Yazılır,lys izin dilekçesi,lys izin dilekçesi örneği,veli izin dilekçesi devamsızlık,okul devamsızlıgı için dilekçe nasıl yazılır,izin dilekçe nasıl yazılır,okula devamsızlık dilekçesi nasıl yazılır
21 Mayıs 2013 Saat : 6:53

Lise Son LYS 45 Günlük İzin Dilekçesi Örneği Nasıl Yazılır? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com