Jamboo Bitkisi ile Kırışıklık Giderme


Jamboo bitkisi ile yüzdeki kırışıklıkları bir dakika içerisinde açabilirsiniz. Tamamen doğal bir bitki olan jamboo aslında diş ağrıları için kullanılır. Diş otu olarak ta geçen bitkinin bu ismi almasının nedeni, yerlilerin dişleri ağrıdığı zaman dişlerinin üzerine bu bitkiyi bastırarak ağrıyı kesmelerine yardımcı olmasıdır.

Jamboo özlerinin kozmetikte botoksa güvenli bir alternatif olarak anti-aging ürünlerinde kullanımı kabul edilmiştir. Güçlü bir lokal aktivite gösteren bu özler kas gevşetici özelliği ile ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesini ve cildin yatışmasını sağlar.

Jamboo özlerinin kozmetikte emülsiyonlar, mikroemülsiyonlar, serumlar ve jeller gibi yüz bakım ürünlerinde kullanımı bulunmaktadır.

Su bazlı jel ürünlerde jamboo özlerinin cilde çok çabuk nüfuz etmesi açısından etkinliğini bu tür ürünlerde etkili bir biçimde göstermektedir.

Jamboo Nasıl Kullanılır?

Jamboo’ya doğal botoks ta denilebilir. Jambooyu kırışıklığın olduğu yere sürerek bir dakika bekledikten sonra kırışıklığın kaybolduğunu göreceksiniz. Her gün kullanılabilir. Hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Avrupa Birliği Spesifikasyonunda A gurubu güvenli bitkiler arasında yer alır. Ancak kozmetik amaçlı kullanma şartı vardır.

Jamboo, bir cilt bakım ürünü değildir. O yüzden Jamboo’yu kullandıktan sonra üzerine kaliteli bir cilt bakım kremi uygulanmalıdır. Hafif karıncalanma yapar. Yanma hissi verir ama 15 dakika sonra bu etkiler kaybolur. Tüm mimik çizgilerinde rahatlıkla kullanılabilir. Göze girmemesine dikkat etmeliyiz.14

Jamboo bitkisini ve jelini aktarlarda bulabilirsiniz.

Gelen Aramalar: jamboo bitkisi nerede satılır,jamboo bitkisi nerede bulunur,jamboo bitkisi,jamboo çiçeği,jamboo jel kullananlar,jamboo jel,jambo çiçeği,jamboo çiçeği nedir,eskisehir aktarlarinda jamboo bitkisi varmi,jamboo bitkisi me ise yarar
12 Şubat 2013 Saat : 11:29

Jamboo Bitkisi ile Kırışıklık Giderme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com