Hurda Araç Alım Bedeli 2014 Eski Aracı Trafikten Düşürme


Sanayi Bakanı Nihat Ergün, hurda araçların trafikten çekilmesi ve araçlara verilmesi beklenen bedel konusunda açıklamalara bulundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı hurda araçlara yönelik bir teşvik paketinin 2014 başlarında ya da en geç ortalarında yürürlüğe gireceğini kaydetti. Ergün eski aracı olan kişilere aracının ederinden fazlasını ödeyeceklerini belirtti.

Binek araç sahiplerine uygun kredi sağlanacak:

Uygulama ile uygun kredi sistemleri geliştirmek zorunda olacaklarını kaydeden Bakan, uygun kredi imkanı sağlanırsa hurda aracını satan kişi yeni bir araba alacaktır diye konuştu.

Peki, Hurda Araç Alım Bedeli Ne Kadar?

Hurda araç teşvik paketinde, 1985 model ve öncesindeki binek araçlar için 3 bin 500 lira, 85-90 yılları arası modellerde ise 5 bin liralık bedel belirlendiğini ifade etti.

90-93 model arasındaki araçlara ise 6 bin 500 lira destek miktarı verileceğini söyledi.

Hurda Araç Alım Bedeli 2014

Gelen Aramalar: hurda araç alımı,2014 hurda araç alimi,araç trafikten nasıl düşürülür,eski araçların trafikten çekilmesi 2014,ara trafikten drme,olmayan araç trafikten nasıl silinir,m E K HURDA ARAÇ ALIMI 93 MODEL MENAJIR MANİSA,hurda araçların trafikten çekilme nasıl yapılır,hurda araç trafikten çekme,m E K HURDA ARAÇ ALIMI 93 MODEL MANİSA
5 Ekim 2013 Saat : 9:20

Hurda Araç Alım Bedeli 2014 Eski Aracı Trafikten Düşürme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com