Gen Testi ile Hızlı Zayıflama Yöntemi Fiyatı Ne Kadar


  • Anasayfa
  • Gen Testi ile Hızlı Zayıflama Yöntemi Fiyatı Ne Kadar

gen testi ile hizli zayiflamaZayıflamanın onlarca yoluna bir de “Gen Testi” yaptırıp sonra zayıflama yöntemi eklendi. Tükrük örneğinden kişilerin gen haritası çıkarılıyor ve buna bakarak bir beslenme programı hazırlanıyor. İddiaya göre programa uyan normalden 2,5 kat daha hızlı ve sağlık bir şekilde zayıflamaya başlıyor.

Zayıf olmak her kadının isteği. Fazla kilolardan sağlıklı ve hızlı bir şekilde kurtulmak da öyle. Gen testi ise zayıflama yöntemlerinde son nokta. 4 gen üzerinde inceleme yapılıyor. Bu inceleme sonucunda kişinin besin ögelerine karşı duyarlılıkları ölçümleniyor. Kişinin beslenme alışkanlıkları düzenlendikten sonra kilo veriminde 2,5 kat hızlanma gözlemleniyor.

Gen testi için kişiden tükrük örneği alınıyor. Örnek ABD’ye gönderiliyor ve özel laboratuvarlarda kişinin gen haritası çıkarılıyor. Beslenme programında uyması gereken kurallar haritaya göre belirlenip Türkiye’ye gönderiliyor.

Gen testi ile zayıflama yönteminde sonuçlar her insana göre değişiyor. Kimi için karbonhidrat az tüketilmesi gerekenlerin başındayken, kimi karbonhidratlı gıdaları sınırsız tüketebiliyor. Aynı durum protein, şeker ve yağ için de geçerli. Kişinin genetik haritası değişmediği için sonuçlar ömür boyu yol gösterici oluyor. Beslenme programını bu doğrultuda düzenleyenler diyet yapmaksızın zayıf kalabiliyor.

Egzersizlerle tabiki bu zayıflama süreci desteklenmek zorunda. Bu test sonucuna göre kişinin yapacağı egzersizler ve süresi de belirleniyor. Gen testi ile zayıflamanın fiyatı ise yaklaşık 1500 TL.

Gelen Aramalar: gen haritası fiyat,bölsel zayıflatmanın fiyatı ne kadar
16 Ekim 2012 Saat : 9:22

Gen Testi ile Hızlı Zayıflama Yöntemi Fiyatı Ne Kadar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com