2B Rayiç Bedelleri Öğren Milli Emlak www.milliemlak.gov.tr


2B’de taşınmazların rayiç bedellerini vatandaşlar Milli Emlak’ın “www. milliemlak.gov.tr” internet sitesinden öğrenebilecekler.

2B satış tarihi belli oldu

2B ARAZİLERİNİN SATIŞI NE ZAMAN

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarihi açıkladı. 2B arazilerinin hak sahiplerine satışının 13 Şubatta gerçekleştirileceğini kaydetti.

Yaklaşık 500 bin kişinin başvurduğu arazi satışında vatandaşlar taşınmazların rayiç bedelini Milli Emlak’ın internet sitesi olan www.milliemlak.gov.tr den öğrenebilecekler.

2B RAYİÇ BEDELLERİNİ ÖĞREN

Gelen Aramalar: www milliemlak gov tr,milli emlak gov tr,milliemlak gov tr,milli emlak 2b rayi? bedelleri,2b milli emlak gov tr,milliemlak gov tr 2b,www milliemlak gov tr 2b rayiç bedelleri,wwwmilli emlakgovtr,milli emlak 2b rayiç bedelleri,milli emlak gov tr rayic bedel sorgulama
10 Şubat 2013 Saat : 10:44

“2B Rayiç Bedelleri Öğren Milli Emlak www.milliemlak.gov.tr” için 1 Yorum

  1. halil ibrahim yılmaz diyor ki:

    rayiçleri bilgisayara girmek bu kadar zor mu? bu işe bakan amirler bir yıldır ne yapıyorlar yan gelip yatıyorlar mı? müracaat eden mükellefin formu elinde 2010 yılınrayiç bedeli belli al belediyelerden 2011-2012-2013 enflasyon artışını koy üzerine ve vatandaşa bildir isteyen alsın istemeyen almasın.chp ile mhp liler bağırıyor.fiyat yüksek diye nerede bağırıyor.antalya,manisa ve balıkesir de burada ki fiyatı belediyeleryani chp ve mhp belediyeleri belirliyorlar.bu fiyatları düşük tutsunlar.düşük tutarlar mı ? enyükseğini tutacaklar.milleti sokağa dökebilmek için diye düşünüyorum.siz ne dersiniz.

2B Rayiç Bedelleri Öğren Milli Emlak www.milliemlak.gov.tr Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com