100 Liralık Dar Kasko Nedir? Neleri Kapsıyor? 2013 Kasko Çeşitleri


  • Anasayfa
  • 100 Liralık Dar Kasko Nedir? Neleri Kapsıyor? 2013 Kasko Çeşitleri

1 Nisandan itibaren araç kaskolarında yepyeni bir dönem başlayacak. Sürücülerin önünde bir değil birden fazla seçenek olacak.  İsteyen 100 liraya dar kasko yaptıracak, riski göze alamayan daha fazla para verip tam kasko sahibi olacak.

17 milyon araç sahibinin 1 Nisandan itibaren önünde 4 seçenek olacak. Kazasız geçen her seneden sonra düşse de bütçeleri zorlayan pahalı kaskolar artık tercihe bırakılacak.

100 Liralık Dar Kasko Nedir

En alt kademede dar kasko var… Trafiğe fazla çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım diyen kendine güvenli sürücüler için 100 liralık dar kasko önemli bir alternatif…

100 liralık kasko arabayı yanma, çalınma, halk hareketleri, terör, deprem, sel ve su baskınına karşı sigortalayacak. 10 cm çapa kadar boya ve hasarlı kaporta düzeltme ve 30 cm ye kadar tampon ve kaporta çizikleri de dar kasko kapsamında olacak.

Dar kasko, kasko, genişletilmiş kasko ve tam kasko… Yeni dönemde araç sahiplerinin önünde tam 4 seçenek var. Sürücüler araçlarının modeline, trafiğe çıkma sıklığına ve göze aldıkları riske göre kasko tiplerini seçecekler.

Dar kaskonun hedef kitlesi, eski model arabalar ve kamyonet cinsi taşıtlar. Yeni düzenlemede pek çok sürücü dar kasko yaptırarak basit tamir masraflarından kurtulacak.

Gelen Aramalar: kasko çeşitleri 2013,kasko çeşitleri,kasko ceşitleri nelerdir,kaskoçeşitleri,araç kaskosu neleri kapsar
26 Şubat 2013 Saat : 6:39
  YAŞAM

100 Liralık Dar Kasko Nedir? Neleri Kapsıyor? 2013 Kasko Çeşitleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
www.habersanal.com